Staň sa aj ty obeťou módy!


Obchodné podmienky

CENA TOVARU

1. V čase, keď si objednávate v tejto internetovej predajni tovar, pri každom produkte je uvedená kúpna cena.Kúpna cena je uvedená s DPH. Ceny uvedené na internetových stránkach  platia výhradne pre nákup prostredníctvom internetovej predajne. Súčasťou ceny nie je poradenská činnosť, dopravné ani žiadne iné náklady, pokiaľ to nie je výslovne uvedené v popise produktu.

Vyhradzujeme si právo na zmenu kúpnej ceny v prípade zmeny právnych predpisov, zmeny cien od výrobcov alebo dodávateľov tovaru, alebo v prípade chýb v písaní a počítaní (preklepy). O takejto zmene kúpnej ceny Vás však budeme ihneď informovať a Vaša objednávka bude ďalej vybavovaná až po vyjadrení Vášho súhlasu so vzniknutými zmenami - ohľadom cien, alebo opisov tovaru na našej internetovej predajni.

2. V niektorých prípadoch si vyhadzujeme právo u vybraných tovarov platbu vopred na účet  - na  PREDFAKTÚRU , zašleme Vám ju na mail a až po úhrade vám bude tovar zaslaný na  vami uvedenú adresu. Predfaktúru Vám vystavíme, až keď je tovar pre Vás zabezpečený a pripravený k expedícii - preto to môže niekedy trvať určitý čas.

Je to hlavne:

  • tovar - ktorý je v limitovanom, obmedzenom množstve - väčšinou je vo zvýhodnenej

             akciovej ponuke a je o neho veľký záujem

  •  tovar na objednávku, ktorý nedržíme bežne skladom a objednávame ho špeciálne pre Vás - tovar vám zarezervujeme u dodávateľa a až po vašej úhrade je zasielaný na našu prevádzku a odtiaľ k vám
  •  pri objednávke do 20 € /neplaťte pokiaľ neobdržíte od nás predfaktúru s informáciou, že je tovar už pre vás pripravený/
  • pri objednávke presahujúcej sumu 430 € - taktiež povinná platba vopred na základe predfaktúry

Číslo účtu: 2625753933/1100 TATRA BANKA
3. Pri rozdelení Vašej objednávky - EXPEDIČNÉ NÁKLADY PLATÍTE LEN RAZ - pri prvej dodávke, ďalšia dodávka je hradená našou firmou (opakujeme, že len ak je objednávka z dôvodu dostupnosti výrobkov vybavovaná po častiach).

4.K cene celkovej objednávky bude pripočítaná cena za expedičné náklady. Táto sa bude odvíjať od Vami objednaného tovaru - bližšie v odseku EXPEDIČNÉ NÁKLADY

5.STORNO OBJEDNÁVKY -  Uskutočnenú objednávku máte možnosť stornovať do doby jej potvrdenia z našej strany. Potom sa bude považovať za záväznú. Ďakujeme, že si dopredu premyslíte, čo potrebujete nakupovať a tým nám nespôsobíte zbytočné problémy.

6. Vlastnícke práva k tovaru prechádzajú na kupujúceho až po jeho prevzatí a zaplatení.
Pri preberaní tovaru si vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu. V prípade poškodenia obalu spíšte s pracovníkom kuriérskej spoločnosti protokol o škode a tovar nepreberajte! Balík sa vráti k nám na firmu, kde bude tovar skontrolovaný a ak bude v poriadku, tak vám bude doručený na náklady kuriérskej služby opätovne. Musí tam byť však spísaný ten protokol o škode!

DODACIE PODMIENKY

1. Po obdržaní Vašej objednávky, Vám odošleme tovar v najkratšej možnej lehote, najneskôr však v termíne do 14 pracovných dní, pravdaže ak u výrobku nie je uvedené, že je na objednávku, prípadne vyššia doba dodania ktorá závisí od jednotlivých dodávateľov a my ju nevieme ovplyvniť. Pri objednaní viacerých produktov je v našej snahe odoslať tovar naraz, avšak ak na niektorý z výrobkov je dlhšia doba dodania a objednávka obsahuje aj tovar držaný skladom - ihneď k dispozícii , bude objednávka vybavovaná postupne, tovar na sklade prv a potom objednaný tovar - avšak v tomto prípade vám budú expedičné náklady - účtované len raz, pri prvej dodávke tovaru. Druhá časť objednávky  sa doposiela na naše expedičné náklady!

2.   Vašu doručenú objednávku potvrdíme počas pracovných dní e-mailom v lehote do 24  hodín od jej doručenia. Objednávku máte možnosť do doby potvrdenia z našej strany jednostranne stornovať.

Nami potvrdená objednávka sa považuje za záväznú. Po potvrdení objednávky je možné objednávku stornovať až po vzájomnej dohode.

3. Vyhradzujeme si právo na zmenu dodacej doby, prípadne na odstúpenie od objednávky. Ak dodávateľ nedodrží termín dodania /a to z rôznych nečakaných udalostí/. O tomto vás však budeme bezodkladne informovať. Našou snahou je podávať pravdivé informácie. Po niekoľkoročných skúsenostiach vieme, že sa môže stať, že dodávateľ nedodrží termín dodania.
Napr., keď zahraničná firma nie je schopná pokryť dopyt a dodržať sľúbené termíny. Ak sa takáto skutočnosť vyskytne, budeme vás ihneď kontaktovať a navrhneme vám všetky dostupné riešenia, poskytneme vám všetky dostupné informácie, aby ste sa mohli rozhodnúť, ako pokračovať ďalej vo veci vašej objednávky. Ak sú nové podmienky pre vás neprijateľné, máte možnosť od objednávky odstúpiť.

Osobný odber a týmto stáva predajom tovaru priamo na predajni. Tovar je osobne predvedený  zaškoleným personálom, je názorne vysvetlené a predvedené použitie tovaru a tento predaj sa ďalej riadi všeobecne platnými Obchodnými podmienkami pre predaj v kamennej predajni.

DODANIE TOVARU

PREPRAVA ZMLUVNOU PREPRAVNOU SPOLOČNOSŤOU
Priamo k Vám domov, do práce - na adresu, ktorú uvediete ako adresu dodania.

VRÁTENÉ - NEPREBRATÉ ZÁSIELKY

Pokiaľ sa nám  zásielka  vráti späť bez uvedenia dôvodu a zákazník s nami nekomunikuje - zásielku mu opätovne nepošleme a nebudú vybavené ani ďalšie jeho objednávky.
Ak si však kupujúci nestihol, nemohol tovar prevziať, kontaktujte nás a informujte o tomto vopred. Zásielku vám na požiadanie pošlem

 

Pri zasielaní vymeneného tovaru sa účtuje - dopláca bežný expedičný poplatok za prepravu.

V prípade, že sme Vám omylom zaslali nesprávny tovar vymeníme Vám ho bez expedičného poplatku - na naše náklady.

Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym ošetrovaním alebo nesprávnym používaním výrobku.
Zákazník je povinný dbať na bezpečné zabalenie reklamovaného tovaru tak, aby sa počas prepravy nepoškodil.

 

Zistenú vadu by mal kupujúci uplatniť bez zbytočného odkladu,
v čo najkratšom čase ako bola zistená. Ďalšie užívanie zapríčiní prehĺbenie vady a prípadné znehodnotenie tovaru.

Nemýľte si záručnú dobu a životnosť výrobkov -  sú to rôzne pojmy. Životnosť výrobku je daná intenzitou a spôsobom nosenia a ošetrovania, to znamená, že nemusí byť rovnaká ako záručná doba.

Ďakujeme, že ste si to prečítali.

Služby

Pri výrobe odevov kladieme dôraz na použitie kvalitných, vzdušných a pohodlných materiálov. Neustále sledujeme súčasné svetové trendy strihov a farebných kombinácií. Náš profesionálne vyškolený personál je pripravený vždy ochotne pomôcť a poradiť Vám pri výbere spravneho doplnku do Vášho šatníka. Značkové odevy u nás nájdete vždy za priaznivú cenu.


Dámske a pánske odevy

Vyberte si zo širokej ponuky dámskych a pánskych odevov. Aj pri aktuálnych kolekciách sa zameriavame na moderné a nadčasové strihy. Preto sa nemusíte báť, že by ste kúpený kus po mesiaci už nikdy neobliekli. Je len na Vás, ako budete zvolené odevy kombinovať a oživovať.

Aktuálne kolekcie

Každé ročné obdobie je veľmi špecifické a to nielen zmenami počasia. Vyberte si z aktuálnej ponuky našej najnovšej kolekcie pre toto obdobie. Sledujeme najnovšie trendy v oblasti strihov a farebnosti. Preto si môžete byť istí, že v každom ročnom období budete pôsobiť sviežo a štýlovo.